مشاوره و مراقبت‌های بارداری و زایمان

مشاوره و مراقبت‌های بارداری و زایمان

تقریباً تمام دختران در همه‌ى فرهنگ‌ها آرزوى داشتن فرزند و تجربه‌ى مادر شدن را دارند. باردارى و زایمان امرى طبیعى براى ادامه‌ى نسل است. زایمان اوج باردارى یك زن و خارج شدن یك یا چند نوزاد از رحم مادر است. اما چه بهتر است كه با آگاهى كامل به یكى از بهترین و شیرین‌ترین تجربه‌ها دست پیدا كرد.
داشتن فرزند تعهدات و مسئولیت‌هایى را به زندگى زن و مرد وارد می‌كند و هم زن و هم مرد باید آمادگى لازم را چه از لحاظ ذهنى و چه جسمى به دست آورند. یكى از راه‌هاى به دست آوردن آگاهى برا‌ی آمادگى، مشاوره دقیق می‌باشد. به این منظور داشتن پزشک معتمد و توانمند فقط کافی نیست بلکه ویژگی مهم دیگر پزشک این است که بتوانند آرامش را به طور‌ی در بیمار و محیط کلینیک فراهم کنند که بیماران بتوانند تمام مشکلات و خواسته‌ها‌ی خود را بیان كنند و پزشک بتواند با توجه به نیاز‌ها‌ی فرد و با استفاده از علم و تجربه خود بهترین روش درمان را پیشنهاد دهد.
متخصصین بر این باورند براى داشتن فرزندى سالم، حفظ سلامت مادر در دوران باردارى، زایمان و پس از زایمان، پیشگیرى از زایمان زودرس و یا سقط جنین بهتر است ٣ماه قبل از اقدام به باردارى با پزشك و یا ماما مشاوره كنند.


شما می‌توانید با تماس و مراجعه به کلینیک دکتر پوران حاجیان تمام نیازها و بیماری‌ها‌ی خود را مطرح کنید و از تجربیات ایشان برا‌ی مشاوره و درمان بهره ببرید.

Dr. Pouran Hajian
© Copyright 2022. All rights reserved باهمکاری آسکین گرافیک
ASKIN GRAPHIC Co.