جراحی زیبایی و ترمیمی زنان

جراحی زیبایی و ترمیمی زنان

با توجه به این موضوع که رضایت جنسی یکی از عوامل اصلی در یک زندگی خوب وپایدار می‌باشد و طبق تحقیقات انجام شده، درمان و حل مشکلاتی که در روابط زناشویی وجود دارد می‌تواند کمک زیادی به از بین رفتن مشکلات در زندگی مشترک کند و با توجه به پیشرفت علم در حوزه پزشکی به وجود آمده راه‌حل‌های متنوعی برای درمان این موارد وجود داره که در ادامه به معرفی بعضی از این موارد می‌پردازیم.

یکی از موارد مهم برای درمان، مشاوره دقیق می‌باشد. زیرا افراد به دلایل مختلفی  جراحی زیبایی را انتخاب می‌کنند. به این منظور داشتن پزشک معتمد و توانمند فقط کافی نیست بلکه ویژگی مهم دیگر پزشک این است که بتوانند آرامش را به طوری در بیمار و محیط کلینیک فراهم کنند که بیماران بتوانند تمام مشکلات و خواسته‌های خود از درمان یا عمل زیبایی را به راحتی و بدون هیچ حرف ناگفته‌ای بیان کند و پزشک بتواند با توجه به نیاز‌های بیمار و با استفاده از علم و تجربه خود بهترین روش درمان را پیشنهاد دهند.

شما می‌توانید با تماس و مراجعه به کلینیک دکتر پوران حاجیان تمام نیازها وبیماری‌های خود را مطرح کنید و از تجربیات ایشان برای درمان خود بهره ببرید.

جراحی‌های زیبایی زنان شامل موارد زیر می‌شود:

تفاوت بین واژینوپلاستی و پرینورافی در چیست؟

واژینوپلاستی و پرینورافی هر دو به عنوان یک عمل جراحی برای تنگی واژن شناخته می‌شود ولی موضوعی که وجود دارد تفاوت بین آن‌ها می‌باشد. پرینورافی یک جراحی می‌باشد که باعث ترمیم پرینه می‌شود و در آن طرف عمل واژینوپلاستی یک عملی است که کمک می‌کند دیواره‌های واژن را به هم دیگر نزدیک کرد. در ادامه امیدواریم با اطلاعاتی که به دست می‌آورید، بتوانید با آگاهی کامل تصمیم خودتون را در خصوص انجام عمل‌های جراحی بگیرید.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تهران، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی، طبقه4

8 - 88884507 - 021

شنبه، دوشنبه، چهارشنبه (با تعیین وقت قبلی)

 

 

Dr. Pouran Hajian
© Copyright 2022. All rights reserved باهمکاری آسکین گرافیک
ASKIN GRAPHIC Co.