واژینوپلاستی چیست؟

واژینوپلاستی چیست؟

واژینوپلاستی یا عمل تنگ کردن واژن به دلیل مشکلات متعددی اعم از سن بالا یا زایمان و یا موارد دیگر به وجود می‌آید و در مواردی باعث به وجود آمدن نارضایتی در رابطه جنسی یا پایین آمدن اعتماد به نفس بانوان شود. در مواردی هم باعث به وجود آمدن موارد مختلفی از بیماری‌های کف لگن می‌شود. با توجه به تمامی موارد ذکر شده شما می‌توانید با یک جراحی کم‌خطر تمامی احساسات جوانی گذشته خود را به دست آورید.

عامل اصلی گشادی واژن شل شدن بافت واژن به دلایلی که در بالا ذکر شده می‌باشد. شل شدن بافت باعث از بین رفتن حالت واژن و تغییر شکل آن می‌باشد. اقدامی که در واژینوپلاستی انجام می‌شود نزدیک کردن دیواره‌ها به هم و برداشت پوست‌ها و بافت‌های اضافی که این اقدام کمک زیادی به قوام عضلات کف لگن نیز می‌کند.

با این اقدام می‌شود مجددا حس خوب جوانی را به بانوان عزیز برگرداند و باعث به دست آمدن رضایت و لذت بیشتر شما و همسرتان می‌شود.

یک از موارد مهم برای درمان، مشاوره دقیق می‌باشد. زیرا افراد به دلایل مختلفی این نوع جراحی را انتخاب می‌کنند. به این منظور داشتن پزشک معتمد و توانمند فقط کافی نیست بلکه ویژگی مهم دیگر پزشک این است که بتوانند آرامش را به طوری در بیمار و محیط کلینیک فراهم کنند که بیماران بتوانند تمام مشکلات و خواسته‌های خود از درمان یا عمل زیبایی را به راحتی و بدون هیچ حرف ناگفته ای بیان کند و پزشک بتواند با توجه به نیاز‌های بیمار و با استفاده از علم و تجربه خود بهترین روش درمان را پیشنهاد دهند.

شما می‌توانید با تماس و مراجعه به کلینیک دکتر پوران حاجیان تمام نیازها و بیماری‌های خود را مطرح کنید و از تجربیات ایشان برای درمان خود بهره ببرید.

توصیه می‌شود بعد از عمل واژینوپلاستی تا ۶ الی ۸ هفته رابطه جنسی نداشته باشید و در هفته اول کارهای روزمره خودتون را به حداقل برسانید و از هفته‌های بعدی از انجام کارهای سنگین خودداری کنید.

با توجه به این موضوع که شما می‌توانید با بیهوشی سبک یا بی‌حسی موضعی این عمل را انجام دهید نشان دهنده سبک بودن عمل است ولی باید ذکر شود که یکسری عوارض و درد دارد که با مصرف داروهای مسکن مناسب قابل کنترل است.

ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که قبل هر تصمیم‌گیری با پزشک معتمد خود مشورت کرده تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

Dr. Pouran Hajian
© Copyright 2022. All rights reserved باهمکاری آسکین گرافیک
ASKIN GRAPHIC Co.